• Lemmer vv

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:00Langweer 1 - Lemmer vv 1Sportpark St Tsjillan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Langezwaag 1 - Lemmer vv 12 - 1
    20 nov.Lemmer vv 1 - Houtigehage 12 - 0
  • Poulestanden Lemmer vv 1 ( 5e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wispolia 175202281417
    2Blauwhuis 1851226121416
    3Lemmer vv 194412115616
    4Langezwaag 184131816213
    5Aengwirden 174031818012
    6Kuinre 173221212011
    7FFS 182421417-310
    8vv Blauw Rood'20 172141317-47
    9AVV 172051219-76
    10Houtigehage 18206619-136
    11Langweer 181161322-94

    Poulestanden Lemmer vv 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauwhuis 13300111109
    2Renado 132017526
    3Black Boys 1310210913
    4Lemmer vv 13003518-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beuker, BerendTeamspeler
    Boek, Atte-OttoTeamspelerMiddenvelder
    Boomsma, NielsTeamspeler
    Boonstra, LucaTeamspeler
    Brongers, BartTeamspeler
    Brongers, MikeTeamspeler
    Hempenius, YsbrandTeamspeler
    Koper, GiovanniTeamspeler
    Kuijpers, StanTeamspeler
    Landman, ErwinTeamspeler
    Leeuwen, Tommy vanTeamspeler
    Oosterbaan, HielkeTeamspeler
    Postma, RinzeTeamspeler
    Schaap, JelmerTeamspeler
    Schotanus, LarsTeamspeler
    Sijsma, WouterTeamspeler
    Sliep, RickTeamspeler
    Velde-Harsenhorst, Jesse deTeamspeler
    Visser, StefanTeamspeler
    Wijnja, JeroenTeamspeler
    Wolff, Schelte deTeamspeler
    Wreede, Saraj deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Devilee, RobOverige stafTeammanager
    Kok, JelmerTechnische stafAss.-trainer/coach
    Portijk, CorOverige stafTeammanager
    Postma, GeertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schutz, MarcelTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Langweer 1

    VS

    Lemmer vv 1

    11 december 202214:00 uur
    Sportpark St Tsjillan veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Lemmer vv 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,78

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd